POMOC DLA UKRAINY!!!

 W piątek, 11 marca, wyrusza z naszej parafii samochód na Ukrainę z darami dla parafii w Czerwonogradzie, w której proboszczem jest znany nam ks. Mikołaj.

 Z tyłu za ławkami ustawiona jest tablica, czego najbardziej w tej chwili potrzeba. Ksiądz Mikołaj urządza schron w piwnicy kościoła, najpotrzebniejsze są śpiwory, karimaty, papier toaletowy i ręczniki papierowe. Potrzebna też jest długoterminowa żywność. 

Dary będziemy zbierać do czwartku włącznie w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Osoby, które chciałyby się zaangażować w organizację wyjazdu, proszone są o przekazanie nam na kartkach imienia i nazwiska wraz ze swoim numerem telefonu. 

 


UWAGA!!!

Można również przekazywać leki przeciwbólowe, przeciw przeziębieniowe, na ból żołądka na przykład no-spa i jakieś witaminy.