Szósta Niedziela Zwykła

16 lutego 2020 roku

1. Abp Grzegorz Ryś oraz Wasi duszpasterze zapraszają do udziału w Arenie Rodzin, która odbędzie się 28 lutego w Atlas Arenie o godz. 19:00. Przybyć można już godzinę wcześniej całymi rodzinami. Bezpłatne bilety można będzie otrzymać przed wejściem do Atlas Areny. Zaprośmy też swoich przyjaciół i swoją rodzinę.

2. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które odprawione będzie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:30.

3. W środę o godz. 18:00 Msza św. w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.

4. W czwartek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Rozpoczęcie o godz. 19:00, intencje możemy składać do pudełka na stoliku pod chórem bądź w zakrystii. Można też drogą internetową.

5. W piątek, 21 lutego, ks. Proboszcz obchodzi swoje 66. urodziny. Msza św. w jego intencji, zamówiona przez wspólnoty działające przy naszej parafii, zostanie odprawiona tego dnia o godz. 8:00.

6. W naszej parafii odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która trwała będzie tylko w dniach 24 i 25 lutego do godz. 12:00. Celem zbiórki jest zakup nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz na wyprawkę dla dzieci w Kamerunie. W niedzielę za tydzień podamy miejsce składania zużytego sprzętu.

7. Serdecznie zapraszamy do udziału w autokarowej pielgrzymce do Medjugorie, która odbędzie się w dniach 18 - 26 kwietnia br. Koszt udziału: 800 zł + 210 Euro. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do ks. Rafała.

8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Idziemy i Przewodnika Katolickiego.

9. Zmarli minionego tygodnia:

† Bronisława Kochanowska lat 90

† Bożenna Piątek lat 75

† Anna Zdanowicz lat 34

† Marian Krzysztofik lat 56

† Roman Szyc lat 82

† Urszula Kruszyna lat 68

W ich intencji: Zdrowaś Maryjo..., Wieczny odpoczynek...