Trzecia Niedziela Adwentu (Gaudete)

15 grudnia 2019 roku

1. Rozpoczęliśmy nasze rekolekcje adwentowe z Matką Boską Kodeńską.

− Dzisiaj zapraszamy jeszcze na nabożeństwo różańcowe przed obrazem MB Kodeńskiej o godz. 17:30.

− Nauki rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek głoszone będą na Roratach o godz. 7:00 oraz na Mszach św. o 8:00 i 18:00. O godz. 17:00 Roraty dla dzieci.

− Jutro zapraszamy dodatkowo na szczególne czuwanie przy obrazie o godz. 20:30, zakończone Apelem Jasnogórskim.

− Obraz MB Kodeńskiej pożegnamy we wtorek po Mszy św. wieczornej.

2. Jednocześnie informujemy, że ofiary zbierane w poniedziałek i wtorek podczas mszy rekolekcyjnych zostaną w całości przekazane dla Ojca Misjonarza na potrzeby Sanktuarium w Kodniu oraz na kształcenie nowych misjonarzy.

3. Szkoła Podstawowa nr 91 serdecznie zaprasza na Kozińskie Spotkania z Kulturą i Sztuką jutro, tj. 16 grudnia o godz. 17:00. Gościem ostatniego spotkania będzie Michał Staszczak - aktor i prorektor Szkoły Filmowej w Łodzi. Wstęp wolny.

4. W środę Msza św. w intencji Ojca Świętego, naszej Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o godz. 18:00.

5. W czwartek msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 19:00. Intencje prosimy składać do pudełka na stoliku, w zakrystii a także drogą internetową przez stronę zawierzenie.pl

6. Dzisiaj ofiary składane do puszek w kościele przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia im. Stanisławy Leszczyńskiej.

7. W przyszłą niedzielę harcerze z naszej parafii będą dzielić się Betlejemskim Światełkiem Pokoju tylko po mszach o godz. 8:30, 10:00 i 11:30. Prosimy o zabranie lampionów, aby przenieść światło betlejemskie do swoich domów.

8. Możemy nadal nabywać opłatki wigilijne oraz świece Caritasu. W sklepiku są również kalendarze parafialne na 2020 r. w cenie 10 zł. Zachęcamy też do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9. Zmarli z minionego tygodnia:

† Włodzimierz Źródlak, lat 77

† Krzysztof Górowski, lat 78

† Ewa Szyc, lat 49

† Halina Stawska, lat 96

W ich intencji: Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…