Dwudziesta Niedziela Zwykła

18 sierpnia 2019 roku

1. Dzisiaj o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. w intencji Żywych Róż w naszej parafii.

2. Przypominamy, że jeszcze przez dwa tygodnie obowiązują zmiany wakacyjne, tj.:

− Nie ma mszy świętych w niedziele o godz. 13:00 a w dni powszednie o 17:00.

− Kancelaria parafialna w soboty jest nieczynna a w pozostałe dni powszednie czynna jest tylko po południu w godzinach 15:30 – 17:30.

3. 94. Łódzka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z kościoła MB Zwycięskiej w Łodzi w najbliższą środę, 21 sierpnia. Możemy też pielgrzymować w sposób duchowy w łączności z pielgrzymami. Zapisy na pielgrzymkę duchową możemy dokonać w zakrystii.

4. W środę msza św. w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o godz. 18:00.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli krótkie wspomnienie z pobytu ukraińskiej młodzieży w naszej parafii ilustrowane piękną fotografią. W Idziemy artykuł Łódź w ziemi Jezusa, o pielgrzymce łódzkich diakonów razem z abpem Rysiem do Ziemi Świętej. Kupimy też Gościa Niedzielnego i Przewodnik Katolicki.

6. Zmarli minionego tygodnia:

† Wanda Nowicka, lat 83

† Krzysztof Kurasiński, lat 60

W ich intencji: Zdrowaś Maryjo..., Wieczny odpoczynek...