Czternasta Niedziela Zwykła

5 lipca 2020 roku

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne na godz. 17:30.

2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym:

− w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 17:00

− w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 13:00

− kancelaria parafialna w dni powszednie czynna tylko po południu od 15:30 do 17:30.

W soboty kancelaria jest nieczynna!

3. W sobotę odbędzie się comiesięczna adoracja prowadzona przez wspólnotę Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 10:00, zakończenie o godz. 14:30.

4. Przypominamy również, że za tydzień taca inwestycyjna.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Już dziś informujemy, że od przyszłej niedzieli − przez okres wakacji − w łódzkiej edycji „Tygodnika Niedziela” został zaplanowany cykl katechez dla dorosłych, poświęconych przygotowaniu się do „dobrego” przeżywania liturgii sakramentalnej. Pierwszym etapem będzie przygotowanie się do sakramentu pojednania i spowiedzi, czyli rachunek sumienia.

Zmarli minionego tygodnia:

† Dariusz Kosiorek lat 49

† Edmund Burski lat 80

† Lech Ziętkowski lat 93

W ich intencji: Zdrowaś Maryjo..., Wieczny odpoczynek...