Wniebowstąpienie Pańskie
28 maja 2017 roku

1. Informujemy Parafian, że dzisiaj przed kościołem ustawiony jest kontener na makulaturę. Jednocześnie przypominamy, że jest on ustawiany w każdą czwartą niedzielę miesiąca. Zachęcamy do składania makulatury. Hasłem akcji jest „Rodzina dla misji – misje dla rodziny”. Pieniądze przeznaczone są na potrzeby Misji i Centrum Służby Rodzinie.

2. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 17:30.

3. Jutro − w poniedziałek − w naszej parafii zostanie udzielony przez ks. Biskupa Marka Marczaka, Administratora Archidiecezji Łódzkiej, Sakrament Bierzmowania na Mszy św. o godz. 18:00. Litania Loretańska będzie odśpiewana w trakcie udzielania tego Sakramentu.

4. W środę przypada święto Nawiedzenia NMP i w tym dniu odbędzie się ostatnie nabożeństwo majowe z procesją eucharystyczną − po Mszy św. o godz. 18:00.

5. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego, tzw. nabożeństwa czerwcowe. Pierwsze nabożeństwo czerwcowe w czwartek − z procesją eucharystyczną − o godz. 18:30.

6. W tym tygodniu przypadają także pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę św. i modlitwę za kapłanów o godz. 18:00. Będziemy się również modlić za naszego diakona Karola. W piątek czcimy Najświętsze Serce Jezusowe, w sobotę Niepokalane Serce Maryi naMszy św. w intencji emerytów i rencistów o godz. 8:00.

7. Rada Osiedla „Koziny” i Szkoła Podstawowa nr 91 serdecznie zapraszają na piknik KOLOROWO I SPORTOWO, który odbędzie się w sobotę 3 czerwca na terenie szkoły, w godzinach od 10:00 do 14:00. Zaproszone są całe rodziny.

8. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek (jakiejkolwiek w kościele) na kolonie letnie dla dzieci organizowane przez Caritas. Za ofiary z serca dziękujemy!

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj Niedziala, Gość Nidzielny, Idziemy oraz L’Osservatore Romano (5 zł.).

10.Zmarli minionego tygodnia:
† Franciszka Cynkier, lat 99
† Barbara Pietrzak, lat 68
† Ryszard Zakrzewski, lat 64
W ich intencji: Zdrowaś Maryjo..., Wieczny odpoczynek...