Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła

14 października 2018 roku

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30.

2. W środę o godz. 18:00 Msza św. w intencji Radia Maryja i TV Trwam, natomiast w czwartek o godz. 19:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Intencje można składać do pudełka na stoliku pod chórem i w zakrystii.

3. UWAGA rodzice dzieci klas drugich i trzecich szkół podstawowych:

− spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych (klasy III) w piątek 19 października o godz. 18:00 w salce na plebanii,

− spotkanie z rodzicami dzieci klas II (Pierwsza Komunia św. w 2020 r.) w niedzielę 21 października o godz. 12:30 w salce na plebanii.

4. Dzisiaj po Mszy świętej, z okazji Dnia Papieskiego, wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas zapraszają na papieskie kremówki. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone zostaną na działalność Szkolnych Kół Caritas i formację wolontariuszy Caritas.

5. Jak co roku, z racji na Dzień Papieski, ofiary złożone dzisiaj do specjalnych puszek lub tych umieszczonych w kościele przeznaczone są na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, czyli wsparcie uzdolnionej, niezamożnej młodzieży, w osiągnięciu pełnego wykształcenia. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

6. Natomiast w przyszłą niedzielę panie z Diakonii Charytatywnej będą zbierały ofiary do puszek na potrzeby biednych naszej parafii.

7. Przyjmujemy już na wypominki, czyli imienną modlitwę za zmarłych.

8. Niedziela, Gość Niedzielny i Idziemy – to prasa katolicka, którą możemy nabyć w sklepiku. Zachęcamy do czytania!

9. Nasi zmarli minionego tygodnia:

† Jan Boczkowski, lat 89

† Paweł Dylewski, lat 57

W ich intencji: Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…