Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła

20 września 2020 roku

1. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30, następnie o godz. 18:00 msza św. w intencji Żywych Róż naszej parafii.

2. W piątek zapraszamy rodziców dzieci, które przystąpią do pierwszej Komunii św. w 2021 roku, na spotkanie do salki katechetycznej na plebanii o godz. 18:30.

3. Natomiast w sobotę odbędzie się spowiedź dzieci, które w najbliższą niedzielę przystąpią do pierwszej Komunii św. Rozpoczęcie o godz. 9:30 odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. Dlatego w tym dniu nie będzie czynna kancelaria parafialna.

4. W związku z pierwszą Komunią św. w naszej parafii, która odbędzie się za tydzień, 27 września, na mszy św. o godz. 11:30, uprzejmie prosimy parafian o uczestnictwo w mszach św. o innej godzinie, aby zwolnić miejsca dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych.

5. Już dzisiaj informujemy, że Koronka na ulicach miast − jak co roku − zgromadzi nas na skrzyżowaniach ulic 28 września, tj. w poniedziałek o godz. 15:00, w rocznicę beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćko. Będziemy prosić o Miłosierdzie Boże dla nas i o pokój na świecie. Zachęcamy do włączenia się we wspólną modlitwę. W naszej parafii gromadzimy się tradycyjnie na trzech skrzyżowaniach:

− al. Włókniarzy i Długosza,

− al. Unii i Srebrzyńska,

− Kasprzaka i Długosza.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Zmarły w minionym tygodniu:

† Jan Piętos lat 82

W jego intencji: Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…