BOŻE CIAŁO 2021

  


 W czwartek BOŻE CIAŁO. Msze św. o godz. 7:00, 8:30, następnie o 10:00, po której wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Bezpośrednio po procesji kolejna msza św. W Boże Ciało nie będzie wieczornego nabożeństwa czerwcowego, a Litania do Najświętszego Serca Jezusowego zostanie odmówiona podczas procesji. Msza św. wieczorna o godz. 18:00 w intencji powołań kapłańskich (pierwszy czwartek miesiąca). Wprawdzie przepisy sanitarne nie nakazują używać maseczek w otwartej przestrzeni, jednak bardzo serdecznie prosimy o zabranie ze sobą maseczek na procesję Bożego Ciała, gdyż może być bardzo trudno o odpowiedni dystans między uczestnikami nabożeństwa. Prosimy usilnie o bezpieczne zachowywanie odległości podczas procesji!

Okres pandemii zakłócił wiele w naszym życiu, tym bardziej zwracamy się z prośbą do parafian o udekorowanie trasy procesji i domów oraz pomoc w przygotowaniu czterech ołtarzy. Prosimy o pomoc w niesieniu chorągwi i sztandarów, zapraszamy dziewczynki
do sypania kwiatków. Wszyscy niech czują się zaproszeni, abyśmy − z zachowaniem przepisów epidemicznych − znowu byli i świętowali razem.