POWITANIE KS. ADAMA JANISZEWSKIEGO W NASZEJ PARAFII

Chcielibyśmy jak najserdeczniej powitać naszego nowego księdza wikariusza, który przyszedł do nas na miejsce ks. Leszka Czuby. Ksiądz Adam Janiszewski pracował w parafii Najświętszego Sakramentu w Łodzi i mocą decyzji Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego od dnia dzisiejszego jest pośród nas. Przyjmujemy go otwartym sercem i życzymy, aby dobry Bóg udzielał mu potrzebnych łask do posługiwania kapłańskiego w naszej parafii. Módlmy się również za niego, aby łaska powołania pogłębiała się w nim i owocowała skuteczną pracą duszpasterską wśród parafian. Księże Adamie ‒ niech Cię Bóg błogosławi i strzeże.

W poniedziałek ‒ msze św. w intencji naszego nowego wikariusza, ks. Adama, o godz. 7:00 i 8:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.