POŻEGNANIE KS. ADAMA W PARAFII NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

W dniu dzisiejszym, 30 sierpnia, w naszym kościele, o godzinie 7:00 została odprawiona msza św. z racji rozpoczęcia posługi kapłańskiej w naszej parafii przez ks. Adama Janiszewskiego. 

Jednocześnie tego samego dnia w Parafii Najświętszego Sakramentu w Łodzi przy ul. Sobótki 11 odprawiona została msza św. o godz. 18:30 w intencji ks. Adama z podziękowaniem za 12 lat posługi kapłańskiej oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo. Parafianie bardzo licznie uczestniczyli w uroczystości, która obfitowała w wiele wzruszających momentów, towarzyszących pożegnaniu. Ksiądz proboszcz dziękował za lata posługi w parafii i podkreślał m.in., że ks. Adam był wspaniałym spowiednikiem i pełnym pokory i przepełnionym miłością do Boga i ludzi kapłanem. Jednocześnie życzył mu, aby w nowej parafii służył równie pięknie jak w parafii Najświętszego Sakramentu.

                     >> WIĘCEJ ZDJĘĆ