Msza św. dziękczynna za 17 lat urzędowania proboszcza Grzegorza Klimkiewicza

  Decyzją Metropolity Łódzkiego, ks. kardynała Grzegorz Rysia, proboszcz naszej parafii ks. Grzegorz Klimkiewicz przechodzi na emeryturę z dniem 6 lipca br. 

Od niedzieli, 7 lipca, proboszczem został mianowany ks. Robert Nowak, obecny proboszcz w Karlinie koło Piotrkowa Tryb., lat 54, obchodzący w tym roku srebrny jubileusz kapłaństwa.

W związku ze zmianami personalnymi informujemy parafian, że msza św. dziękczynna za 17 lat urzędowania proboszcza Grzegorza zostanie odprawiona w niedzielę 30 czerwca o godz. 10:00. Ksiądz Grzegorz kładzie wielki nacisk na to, że jest to podziękowanie, a nie pożegnanie, gdyż będzie nadal mieszkał w plebanii parafialnej i miał kontakt z wiernymi jak dotychczas. Dlatego prosi o modlitwę i odwzajemnia modlitwą.

Natomiast msza św. wprowadzająca na urząd nowego księdza proboszcza będzie odprawiona w niedzielę, 7 lipca, o godz. 11.30. Za tydzień podamy szczegóły.