Wizyta duszpasterska 2023

  Podajemy ostatni już rozkład kolędy na bieżący tydzień (od godz. 16:00):

poniedziałek 6 II: Jęczmienna 22/24

wtorek 7 II: Gazowa 2

środa 8 II: Jęczmienna 1/3, 2/4, Jarzynowa 46/48

− czwartek 9 II: Konstantynowska 30/32 A, B, C

I na tym kończymy tegoroczną kolędę. Zdajemy sobie sprawę, że nie odwiedziliśmy wszystkich rodzin, przepraszamy za to, ale nie mając w tym roku znikąd pomocy, nie jesteśmy w stanie dalej kontynuować kolędy. Mamy jednak dobrą wiadomość:

Rodziny pominięte w kolędzie, które pragną otrzymać błogosławieństwo Kościoła, zapraszamy na mszę św. kolędową (taką, jaka odbywała się w pandemii), w najbliższą sobotę o godz. 17:00. Msza św. odprawiona będzie w intencji rodzin naszej parafii, a na jej zakończenie otrzymamy specjalne błogosławieństwo dla domu i rodziny oraz buteleczkę z egzorcyzmowaną wodą święconą w celu pokropienia naszych mieszkań.

Zebrana podczas tej mszy taca będzie traktowana jak tegoroczne ofiary kolędowe, za które wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać!

Kolęda rozpoczyna się w tygodniu od godziny 16.00, a w sobotę od godziny 10.00! 

Przypominamy, że do 2 lutego 2023 r. nie będzie w dni powszednie sprawowana msza św. o godz. 17:00, natomiast będą odprawiane trzy msze św. rano o godz. 7:00, 7:30 i 8:00.