Obchody 90-lecia naszej parafii

 

W niedzielę 13 listopada zapraszamy na wyjątkową uroczystość. Ponieważ w tym dniu obchodzony jest Odpust parafialny (przeniesiony z 9 listopada), połączyliśmy go z obchodami 90-lecia istnienia parafii Najświętszego Zbawiciela, która zaistniała 1 października 1932 r. Uroczystości będą wyglądały następująco:

ü Na mszach o godz. 8:30, 10:00, 11:30 i 13:00 kazanie odpustowe będzie głosił ks. Marcin Pietrzyk, ojciec duchowny WSD w Łodzi i odprawi Sumę odpustową o godz. 13:00.

ü Główne uroczystości jubileuszowe odbędą się na mszy św. o godz. 18:00, którą celebrował będzie ks. abp Grzegorz Ryś, Metropolita Łódzki. Ksiądz arcybiskup poświęci również odnowioną chrzcielnicę jako dar jubileuszowy naszej parafii.

ü Bezpośrednio po mszy św. odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Chłopięcego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Pani Katarzyny Sawiak.