WIELKI TYDZIEŃ 2019


Wielki Tydzień w naszym Kościele:WIELKI CZWARTEKW Wielki Czwartek Msza Św. Wieczerzy Pańskiej, koncelebrowana przez wszystkich kapłanów, rozpocznie się o godz. 18:00. Po mszy Św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy, po czym rozpocznie się adoracja i czuwanie. Spowiedź tylko po nabożeństwie.WIELKI PIĄTEKW Wielki Piątek zapraszamy najpierw na Drogę Krzyżową, odprawianą w godzinę śmierci Pana Jezusa, tj. o godz. 15:00. Liturgia Męki Pańskiej i adoracja Krzyża rozpocznie się o godz. 18:00, po niej Najświętszy Sakrament zostanie przeniesiony do Grobu Pańskiego, po czym rozpocznie się adoracja i czuwanie. Spowiedź podczas nabożeństwa. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. Księża w tym dniu udadzą się do chorych począwszy od godz. 8:00.
KANCELARIA PARAFIALNA
w Wielki Czwartek i Wielki Piątek czynna tylko do południa, tj. od 10:00 do 11:00.WIELKA SOBOTAW Wielką Sobotę przez cały dzień święcenie pokarmów na stół wielkanocny. Rozpocznie się o godz. 8:00, a zakończy o godz. 17:00. Podczas święcenia pokarmów NIE MA SPOWIEDZI. Kapłani będą spowiadać podczas wieczornej Liturgii Wigilii Paschalnej, która rozpocznie się o godz. 20:00 rozpaleniem ognia.

KANCELARIA PARAFIALNA W SOBOTĘ NIECZYNNA.NIEDZIELA WIELKANOCNA: Procesja rezurekcyjna w poranek wielkanocny rozpocznie się tradycyjnie o godz. 6:00. Bezpośrednio po niej Msza św. Nie będzie Mszy św. o godz. 7:00. Pozostałe godziny Mszy św., zarówno w niedzielę jak i w poniedziałek wielkanocny, jak w każdą niedzielę.