OŚWIETLENIE DROGI - BUDŻET OBYWATELSKI

JESZCZE TYLKO DZISIAJ DO POŁUDNIA MOŻNA ODDAWAĆ GŁOSY! Informujemy Parafian, że złożyliśmy zadanie do Budżetu Obywatelskiego, które po pozytywnej weryfikacji zakwalifikowano do głosowania. Dotyczy ono oświetlenia drogowego ul. Towarowej od Długosza do wysokości naszego kościoła. Już dzisiaj można w zakrystii wypełnić Kartę do Głosowania. Po wypełnieniu (z numerem PESEL) i podpisaniu karty pozostawiamy ją w zakrystii, zostaną one bowiem przekazane do punktu grupowo. Głosowanie trwa do 1 października (papierowo), natomiast internetowo do 8 października. W przyszłą niedzielę będziemy mogli głosować przy stolikach ustawionych przed kościołem. Wzory wypełnienia wniosków i numer naszego zadania wywieszone są na kościele.