INTENCJE


Intencje mszalne
od 21 do 27 kwietnia 2019 roku
Dzień Godzina Intencja
WIELKANOC                             21 kwietnia 6.00 REZUREKCJA:  Z A  P A R A F I A N
8.30 + Pawła Dylewwskiego - od koleżanek i kolegów z pracy
10.00 + Marię, Antoniego i Eugeniusza Nogieć
11.30 + Józefa i zm. z rodzin: Ciszewskich, Chelińskich oraz Białkowskich
12.00 Msza św. na cmentarzu św. Antoniego (Mania)
13.00 + Aurelię Jedyńską w 10 r. śm.
   
18.00 Żywa Róża - za żywych i zmarłych
Poniedziałek                
22 kwietnia
7.00 + Mieczysława Markowskiego w 4 r. śm.
8.30 Dz.-bł. w 2 r. ślubu Remigiusza i Małgorzaty Kaczmarków, z prośbą o B. bł. i opiekę NMP
10.00 + Jana w 15 r. śm. i Feliksę Cal
11.30 Dz.-bł. w 40 r. ślubu Teresy i Stanisława Czekajewskich, z prośbą o B. bł. i opiekę NMP
12.00 Msza św. na cmentarzu św. Antoniego (Mania)
13.00 + Jadwigę Rzepecką
   
18.00 Dz.-bł. w 90 r. ur. Róży, z prośbą o Boże błog., opiekę NMP oraz łaskę zdrowia
Wtorek                                        23 kwietnia 7.00 + Stefanię, Jana i Stefanię Wilczaków, Zbigniewa Wymysłowskiego
8.00 + Jerzego Bryńskiego w 3 r. śm.
   
17.00 + Jerzego Pawłowskiego - z racji imienin
18.00 + Wojciecha, Stanisława i Stanisławę Karasiewiczów
Środa                          
24 kwietnia
7.00 Dz.-bł. w rocz. ur. Zofii, z prośbą o Boże błog. i opiekę NMP
8.00 Dz.-bł. w 80 r. ur. Wacławy, z prośbą o B. bł. dla Jej syna, synowej, wnuków i prawnuków
   
17.00 + Helenę Łągiewczyk - od uczestników pogrzebu
18.00 + ks. Bolesława Kowalczyka w 5 r. śm. - od wspólnoty parafialnej
Czwartek                  
25 kwietnia
7.00 + Irenę i Antoniego Madejów, Stanisława Gaczkowskiego
8.00 Dz.-bł. w 26 r. ur. Tomasza, z prośbą o Boże błog. i opiekę NMP
   
17.00 + Jadwigę Rudzką
18.00 + Mariolę Zwolińską
Piątek                        
26 kwietnia
7.00 rezerwacja
8.00 + Jarosława Radeckiego
   
17.00 + Hannę i Jerzego Lenarcińskich
18.00 + Kazimierza Batora, Janusza Wojciechowskiego, Zbigniewa Kusiaka
Sobota                        
27 kwietnia
7.00 + Andrzeja Antoszczyka (pogrzebowa)
7.30 + Edwarda Niczypora, Kazimierza Karasia, Wiesława (m) Zbudniewka
8.00 + Weronikę w 30 r. śm. i Jana w 48 r. śm. Kosińskich
   
18.00 + Jana i Helenę Krawczyków, Józefę i Kazimierza Świątków