Msza św. dziękczynna ks. proboszcza Grzegorza Klimkiewicza

W niedzielę 30 czerwca uroczystą Mszą św. ks. Grzegorz Klimkiewicz, proboszcz naszej parafii, podziękował za 17 lat posługi we wspólnocie parafialnej. 

- Chciałbym podkreślić, że ja nie żegnam się z parafią, bo będę tu nadal mieszkał i posługiwał, już jako emeryt. Do tego będę miał bliżej do kościoła, bo z pierwszego piętra przeniosłem się na parter  - mówił z uśmiechem ks. Grzegorz. Jednocześnie podziękował swoim współpracownikom kapłanom, członkom rady parafialnej, pani kościelnej, państwu organistom, chórowi parafialnemu i każdemu, kogo przez te 17 lat posługi w parafii Najświętszego Zbawiciela spotkał na swojej drodze. 

Na zakończenie Mszy św. ksiądz proboszcz poświęcił nową figurkę na placu parafialnym, odnowioną dzięki wsparciu parafian, a przy której każdego dnia modlą się wierni w ciągu dnia. 

 

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

 

fot. Piotr Drzewiecki