Wielki Post 2023

W środę POPIELEC, który rozpoczyna okres Wielkiego Postu. Msze św. tak, jak w dzień powszedni, tj. o godz. 7:00, 8:00, 17:00 i 18:00.

W czasie mszy św. zostanie poświęcony popiół, po czym nastąpi obrzęd posypania głów. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły i wstrzymanie się od pokarmów mięsnych. Zbiórka ofiar na tacę przeznaczona będzie na dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

W piątek zapraszamy na pierwsze Drogi Krzyżowe. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na godz. 17:30, natomiast młodzież i osoby dorosłe na godz. 18:30. W tym tygodniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, natomiast planowane są również Adoracyjne Drogi Krzyżowe.

Przypominamy, że w każdą niedzielę Wielkiego Postu będą odprawiane nabożeństwa Gorzkich Żali o godz. 17:15.