Podziękowania z Ukrainy

 Informujemy parafian, że nasze dary dla parafii ks. Mikołaja w Czerwonogradzie dotarły na miejsce w piątek wieczorem. Wysłaliśmy dwa samochody wypełnione darami przyniesionymi przez parafian. Ks. Mikołaj przysłał wczoraj późnym wieczorem list z podziękowaniem. Oto jego treść:

Kochani Przyjaciele,

Księże Proboszczu Grzegorzu i wierni parafii Najświętszego Zbawiciela w Łodzi.

Serdecznie Dziękujemy wam za modlitwę od pierwszego dnia rosyjskiej wojny w Ukrainie, a także dziękujemy za dary, które w piątek 11 marca br. dotarły do nas przez p. Roberta i p. Marka. Te dary częściowo zostały przeznaczone na schron przeciw bombowy pod naszym Kościołem, a także dzisiaj, w sobotę 12 marca, najcieplejsze śpiwory, karimaty, leki, środki higieniczne i żywność zostały przekazane na linię frontu do Wozniesieńska, na południu Ukrainy.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie, niech Bóg Wam błogosławi!

Ks. Mikołaj Leskiv

12. 03. 2022 r. Czerwonograd