Msza w ramach Kościoła Stacyjnego 2022

  - Mając wszystko, lecz nie mając Boga w sercu, człowiek może doświadczyć pustki, żalu, smutku, a nawet obrócić się przeciwko Bogu - mówił biskup Ireneusz Pękalski, który odprawił mszę świętą w naszym kościele, w ramach Wielkopostnych Kościołów Stacyjnych Archidiecezji Łódzkiej. 

- Stacje to takie przystanki, ale przystanki na których się nie odpoczywa. To przystanki potrzebne na spotkanie i nabycie relacji. Przede wszystkim na zbudowanie relacji z Panem Bogiem, ale i z drugim człowiekiem – mówił proboszcz ks. Grzegorz Klimkiewicz, witając Gościa i wiernych podczas mszy świętej. 

 

Na zakończenie mszy św. została odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zbierana taca charytatywna przeznaczona zostanie w całości dla potrzebujących z naszej parafii.


                                                    ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ                                                               

                                                          fot. Piotr Drzewiecki