SAKRAMENT BIERZMOWANIA W NASZEJ PARAFII

W bieżącym tygodniu nabożeństwa majowe odprawiane będą o godz. 18:30 poza jednym ważnym wyjątkiem! We wtorek, 26 maja, w Dzień Matki nabożeństwo majowe wraz z nowenną do Ducha Świętego będzie odprawione po Mszy św. o godz. 8:00, czyli o 8:30. Zmiana powyższa spowodowana jest celebracją Sakramentu Bierzmowania, której dokona we wtorek ks. bp. Ireneusz Pękalski na Mszy św. o godz. 18:00. W związku z tym na Mszy św. wieczornej we wtorek, mogą przebywać jedynie osoby przyjmujące Sakrament Bierzmowania, ich świadkowie i osoby wyznaczone do różnych funkcji. Dlatego bardzo prosimy, aby inne osoby nie przychodziły w najbliższy wtorek na Mszę św. o godz. 18:00, gdyż – jak wiemy – maksymalna liczba osób w kościele to 65.