TRIDUUM PASCHALNEW Wielki Czwartek Msza Św. Wieczerzy Pańskiej, koncelebrowana przez wszystkich kapłanów, rozpocznie się o godz. 18:00. Po mszy Św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy. W tym dniu spowiadamy po mszy św.

W Wielki Piątek możemy indywidualnie adorować Jezusa w Ciemnicy. O godz. 15:00 ostatnia Droga Krzyżowa. Liturgia Męki Pańskiej i adoracja Krzyża rozpocznie się o godz. 18:00, po niej Najświętszy Sakrament zostanie przeniesiony do Grobu Pańskiego. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. W tym dniu spowiadamy podczas nabożeństw.

KANCELARIA PARAFIALNA

w Wielki Czwartek i Wielki Piątek czynna tylko do południa, tj. od 10:00 do 11:00.

W tym roku w Wielką Sobotę święcimy pokarmy w godzinach od 8:00 do 16:00. Prosimy jedynie o pozostawienie koszyczka na stole i odejście na przewidzianą przepisami odległość. W przypadku dobrej pogody święcenie będzie się odbywało na zewnątrz kościoła. Za wszystkie ofiary pieniężne złożone na rzecz naszej parafii w tym trudnym czasie pandemii składamy serdeczne Bóg zapłać! W tym dniu spowiadamy tylko podczas Liturgii Wigilii Paschalnej, która rozpocznie się o godz. 19:00.