TRIDUUM PASCHALNE I NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

W tym trudnym czasie Stanu Epidemii prosimy o zachowywanie WSZYSTKICH PRZEPISÓW SANITARNYCH, nie tylko dla zdrowia i życia ludzkiego, ale przede wszystkim w imię miłości do bliźniego. Przede wszystkim ZOSTAŃMY W DOMACH. Podczas Triduum Paschalnego wejście do kościoła na uroczystości (5 osób) będzie TYLKO DLA WYZNACZONYCH OSÓB. Pozostali proszeni są o uczestniczenie w uroczystościach przez telewizję, radio lub Internet.


WIELKI CZWARTEK

Msza Św. Wieczerzy Pańskiej, koncelebrowana przez wszystkich kapłanów, rozpocznie się o godz. 18:00. Po mszy Św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy. Na tę Mszę św. zapraszamy PO JEDNYM PRZEDSTAWICIELU z każdej rodziny zamawiającej intencję mszalną.

WIELKI PIĄTEK 

Od godz. 8:30 do 17:00 istnieje możliwość adoracji Jezusa w Ciemnicy. Liturgia Męki Pańskiej i adoracja Krzyża rozpocznie się o godz. 18:00, po niej Najświętszy Sakrament zostanie przeniesiony do Grobu Pańskiego. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. Na liturgii Wielkiego Piątku obecni będą TYLKO WYZNACZENI PRZEDSTAWICIELE wspólnot parafialnych.

KANCELARIA PARAFIALNA w Wielki Czwartek i Wielki Piątek czynna tylko do południa, tj. od 10:00 do 11:00.

WIELKA SOBOTA

Nie ma święcenia pokarmów, natomiast od godz. 8:30 do 17:00 możemy indywidualnie adorować Chrystusa w Grobie. Informujemy Parafian, że POŚWIĘCENIA POKARMÓW KAŻDY DOKONUJE W SWOIM DOMU podczas świątecznego śniadania poprzez odmówienie modlitwy Kościoła. Tekst tej modlitwy znajduje się na stronie archidiecezji, na stronie naszej parafii, a wersji drukowanej na stoliku za ławkami. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 18:00. Na liturgii obecni będą TYLKO WYZNACZENI PRZEDSTAWICIELE wspólnot parafialnych.
KANCELARIA PARAFIALNA W SOBOTĘ NIECZYNNA.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

Msza św. rezurekcyjna rozpocznie się tradycyjnie o godz. 6:00. Nie będzie mszy o godz. 7:00. Pozostałe godziny Mszy św., zarówno w niedzielę jak i w poniedziałek wielkanocny, tak, jak w każdą niedzielę. ILOŚĆ UCZESTNIKÓW NA MSZACH ŚW. WIELKANOCNYCH WEDŁUG ZARZĄDZEŃ SANITARNYCH.