KONCERT KOLĘD - Magis33


W niedzielę 27 stycznia 2019 r. gościliśmy zespół  Magis33. Zespół grał podczas Mszy św. o godz. 18:00. Po mszy św. mogliśmy uczestniczyć w koncercie.

Skład Zespołu to owoc posługi na rekolekcjach z o. Johnem Bashoborą w maju 2017 –  w odpowiedzi na poruszenia jakie zrodziły się w naszych sercach, aby głosić miłosierdzie Jezusa poprzez talenty jakimi Bóg nas obdarzył. Śpiewamy, gramy na instrumentach, prowadzimy modlitwę podczas adoracji Najświętszego Sakramentu a także opowiadamy o cudach jakie Bóg uczynił w naszym życiu. Członkowie naszego zespołu należą do różnych parafii, jednak kolebką zespołu jest parafia pod wezwaniem św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Wojska Polskiego 3. To tutaj Proboszcz Parafii ks. kan. Gabriel Kołodziej, dał nam możliwość uwielbiania Boga poprzez muzykę i posługiwania podczas Mszy Świętych.

Poza tym podejmujemy działania wszędzie, gdzie zostaniemy zaproszeni, aby uczestniczyć w ewangelizacji – zarówno w kraju jak i za granicą. Posługujemy muzycznie na rekolekcjach dla młodzieży i dorosłych, prowadzimy muzyczne wieczory uwielbieniowe. Działamy tam, gdzie nasza muzyka może pomóc i zachęcić do poznania Boga i pogłębiania więzi z Bogiem.