WIELKI POST 2017DROGA KRZYŻOWA 


W piątek wieczorem rozpoczynają się nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dzieci zapraszamy na godz. 17:30, natomiast dorosłych na godz. 18:30. Drogę Krzyżową dla dorosłych prowadzić będzie wspólnota Zawierzenie. 

GORZKIE ŻALE


Nabożeństwa Gorzkich Żali − w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15. 

JAŁMUŻNA DLA UBOGICH


W nawie bocznej naszej świątyni zostanie wystawiony kosz, w którym w ramach  jałmużny wielkopostnej dla najbardziej potrzebujących będziemy mogli składać artykuły spożywcze z długim terminem ważności.


SKARBONKI CARITAS


Na stolikach pod chórem znajdują się skarbonki wielkopostne Caritas, w które można się zaopatrzyć i poprzez składanie jałmużny pomóc najuboższym. Zwrot skarbonek z jałmużną nastąpi w Niedzielę Miłosierdzia (23 kwietnia).