ŚDM W NASZEJ PARAFII


Światowe Dni Młodzieży, eksplozja młodości i wiary, której jesteśmy obecnie świadkami
przynagla nas do modlitwy i do dawania świadectwa naszej wierze. Dlatego DZIĘKUJEMY Z SERCA wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób − również przez modlitwę − przyczyniają się do dobrych owoców tych dni. Dziękujemy nawet za dobre chęci rodzinom, które tak bardzo pragnęły ugościć pod swoim dachem młodzież przybyłą na Światowe Dni Młodzieży. Cieszy fakt, że takich rodzin było więcej, niż aktualnych potrzeb. Niech Bóg wszystkim błogosławi i wynagrodzi swoimi łaskami.

Jutro nasi goście (z Kuby, Kolumbii i Hiszpanii) opuszczają naszą parafię i udają się do Krakowa. Módlmy się za nich nie tylko o szczęśliwą podróż, ale by w swoich sercach ponieśli naszą gościnność do swoich krajów i świadczyli o naszej do nich miłości.