PODZIĘKOWANIA OD DYREKTORA GIMNAZJUM NR 19

Dyrektor Gimnazjum nr 19 z ul. Wapiennej, Pan Ireneusz Maj, przysłał podziękowanie, którego fragment pragniemy odczytać: z ogromną radością informuję, że projekt złożony do budżetu obywatelskiego przez nasze Gimnazjum został zakwalifikowany do realizacji. Zebraliśmy około 3 tysiące głosów poparcia. Powstaną trzy nowoczesne pracownie: komputerowa i językowe, wykorzystujące najnowsze rozwiązania informatyczne. Zmodernizowana zostanie infrastruktura sportowo-rekreacyjna. (…) Chciałbym bardzo podziękować całej Wspólnocie Parafialnej tutejszego Kościoła za ogromne zaangażowanie i pomoc przy zbieraniu głosów. Bez Państwa życzliwości, bez wsparcia wszystkich Księży na czele z Księdzem Proboszczem nie osiągnęlibyśmy zamierzonego celu.